Bricknet - przewodnik po świecie Lego
JAK SZUKAĆ:
Dołożyliśmy wszelkich starań aby korzystanie z modułu SZUKAJ było łatwe i intuicyjne. Niemniej, poniżej zamieszczamy garść szczegółowych informacji. Jak działa panel SZUKAJ U góry na każdej stronie naszego serwisu widoczne są dwa panele (PRZEGLĄDAJ i SZUKAJ). Belka z panelem SZUKAJ umożliwia wyszukanie informacji o zestawach lub minifigurkach.

Jeśli szukasz informacji o zestawach to w środku Panelu powinien być wyświetlany napis ZESTAWY.

Jeśli szukasz informacji o minifigurkach to w środku Panelu powinien być wyświetlany napis MINIFIGURKI.
Przełączenia dokonujesz przez kliknięcie w przycisk


W polu Wpisz czego szukasz zacznij wpisywać nazwę lub numer szukanego zestawu (minifigurki). Po wpisaniu kilku znaków pojawi się lista z której możesz dokonać wyboru.
Kliknięcie w wybraną pozycję na liście spowoduje wyświetlanie szukanej informacji.

Panel SZUKAJ umożliwia również wyszukanie grupy zestawów (minifigurek) spełniających zadane kryteria.

I tak wpisanie ciągu 42000-44000 spowoduje wyświetlenie listy modeli z zakresu 42000 do 44000, zaś wpisanie 4200, 42000, 4203 spowoduje wyświetlenie listy z informacjami o modelach 4200, 42000, 4203.
Jak działa panel PRZEGLĄDAJ U góry po na każdej stronie naszego serwisu widoczne są dwa panele (PRZEGLĄDAJ i SZUKAJ). Wciśnięcie przycisku Przeglądaj Zestawy spowoduje wyświetlenie listy zestawów opisanych w serwisie BrickNet. Listę można ograniczyć korzystając z dodatkowego panelu SZUKAJ wyświetlanego na poziomie PRZEGLĄDAJ. UWAGA: Ograniczenie Wybierz Katalog ogranicza wybór do zestawów znajdujących się w aktualnej ofercie firmy LEGO ® przeznaczonej na rynek Polski. Oferta ta jest modyfikowana dwa razy w roku (w styczniu i w lipcu). Korzystając z przycisku Wybierz Tag ograniczysz listę wyświetlanych zestawów zgodnie z listą słów kluczowych która pojawi się na ekranie Wyboru dokonujemy korzystając z odpowiednich przycisków i wciskając przycisk SZUKAJ. Wciśnięcie przycisku Przeglądaj Minifigurki spowoduje wyświetlenie listy mini figurek opisanych w serwisie BrickNet. Listę można ograniczyć korzystając z dodatkowego panelu SZUKAJ wyświetlanego na poziomie PRZEGLĄDAJ. UWAGA: Ograniczenie Wybierz Katalog ogranicza wybór do minifigurek znajdujących się w zestawach z aktualnej oferty firmy LEGO ® przeznaczonej na rynek polski.